Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wydarzenie- Konkurs T-Mobile: "Nowe Horyzonty"


Wredna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dd.jpg


Wystarczy, że zrobisz jedno zdjęcie, a możesz otrzymać karnet wstępu na festiwal T-Mobile Nowe Horyzonty. Tematem konkursowego zdjęcia jest twój horyzont przyszłości. Na zwycięzcę konkursu czeka telefon Samsung Galaxy S III mini. Prace konkursowe można zgłaszać do 20 czerwca 2013 roku.

 

Jak pokażesz temat, zależy tylko od Ciebie. Konkurs został podzielony na dwa etapy:


Etap kwalifikacyjny - na każdym z 7 etapów kwalifikacyjnych jury wybierze po trzy najlepsze zdjęcia, które przejdą do finału. Wielki finał - jury na podstawie głosów oddanych przez Użytkowników wybierze trzy najlepsze zdjęcia. Na zwycięzców czekają:

 

 

 

ETAP KWALIFIKACYJNY

I Miejsce: Kwalifikacja do Etapu Finałowego
Karnet "Uczestnika" na Festiwal
Najnowsza kolekcja DVD Nowe Horyzonty
Torba na laptop od T-Mobile
II Miejsce: Kwalifikacja do Etapu Finałowego
Bilet wielokrotny na 20 filmów na Festiwal
Zestaw gadżetów od T-Mobile:
plecak na laptop, USB 4GB, koszulka polo, poduszka podróżna
III: Miejsce: Kwalifikacja do Etapu Finałowego
Bilet wielokrotny na 10 filmów na Festiwal
Zestaw gadżetów od T-Mobile: plecak na laptop, USB 4GB, koszulka polo

ETAP FINAŁOWY

I Miejsce: Telefon Samsung Galaxy S III mini
II Miejsce: Telefon Samsung Galaxy Ace 2
III: Miejsce: Telefon Samsung S 5610
Głosujący Użytkownicy: 5x Bilet wielokrotny na 20 filmów

 

 

Regulamin konkursu:

http://www.t-mobile-trendy.pl/regulaminTNH_2013.pdf

Weź udział w konkursie:

http://www.t-mobile-trendy.pl/nowe_horyzonty,konkurs,amatorzy.html?utm_source=Digart&utm_medium=display&utm_content=sponsoring&utm_campaign=THN_Starcom_IPP

 

 

Zapraszam do brania udziału, chociażby w formie zabawy. ;-) Jest to najlepszy sposób na naukę i wyznaczanie samym sobie coraz większych wyzwań.

Może jest ktoś tutaj, kto lubi fotografować lub też bardziej traktuje to jako zabawę. Każdy ma aparat, więc czemu by nie spróbować. ;-)
Pozdrawiam, Wredna.


Opublikowano

To jest dla amatorów jest jeszcze dla profesjonalistów gdzie nagrody są bardziej obfite lecz trudniejsza praca do wykonania.

Regmannn

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...